Jesteśmy wiodącą firmą chemiczną na świecie, ponieważ oferujemy inteligentne rozwiązania - dla naszych klientów i dla zrównoważonego rozwoju w przyszłości. Łączymy talenty ludzi z bardzo różnych dziedzin – na całym świecie. Dla Ciebie to szansa na skorzystanie z wielu możliwości. Dla nas liczy się Twoja skuteczność działania i osobowość. W BASF, kariera rozwija się w oparciu o możliwości.

Elektryk - DOWÓZ DO PRACY, liczne benefity!

Miejsce pracy: Środa Śląska, dowóz z: Wrocław, Legnica, Lubin, Jarostów, Sobótka, Kostomłoty,Polkowice

Opis stanowiska:

  • Usuwanie bieżących awarii maszyn i instalacji w zakresie elektrycznym/elektronicznym i pneumatycznym.
  • Prowadzenie przeglądów prewencyjnych, remontów maszyn i instalacji zgodnie z planem przeglądów.
  • Raportowanie awarii do bezpośredniego przełożonego.
  • Zgłaszanie środków zaradczych i usprawnień celem eliminacji problemów i awarii chronicznych.
  • Nadzór nad pracą urządzeń energetycznych.
  • Znajomość programowania sterowników PLC SIEMENS.
  • Czynny udział w szkoleniach branżowych.
  • Przestrzeganie wewnętrznych przepisów i procedur.
  • Odpowiedzialność za powierzone mienie firmy.
  • Dbanie o porządek na podległym obszarze ( 5S ).
  • Zgłaszanie pomysłów mogących wpłynąć na usprawnienie wydajności, jakości (procesów, produktów) i bezpieczeństwa.

Czego oczekujemy:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (preferowany zawód Technik: Elektryk, Elektronik, Mechatronik i Automatyk).
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Mile widziani absolwenci wyższych uczelni technicznych.
  • Znajomość języka angielskiego – poziom średniozaawansowany .
  • Obsługa MS Excel – poziom podstawowy.
  • Uprawnienia energetyczne SEP E1/2/3 oraz D1/2/3.
  • Uprawnienia do obsługi i konserwacji UTB.
  • Umiejętność czytania schematów pneumatycznych i elektrycznych.
  • Obsługa, programowanie i diagnostyka sterowników PLC - poziom podstawowy.

Co oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia, w tym szeroki pakiet
  • dodatków socjalnych.
  • Atrakcyjne i bezpieczne miejsce pracy w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym.
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej częścią międzynarodowego koncernu chemicznego.
  • Wsparcie przy relokacji.

BASF Polska Sp. z o.o.

Miejsce pracy:

Środa Śląska

Dział:

Techniczny

Typ umowy:

Umowa o pracę

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.