Opis stanowiska pracy

Poszukujemy kandydata na stanowisko: ELEKTRYK, ELEKTROMONTER.

Miejsce i czas pracy: siedziba Spółki (okolice Gliwic, woj. śląskie) w godz. 8-16 oraz miejsca oddelegowania.

Wymagania

Wymagania:
• wykształcenie średnie techniczne (elektryczne);
• ważne uprawnienia SEP w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, montażu kontrolno-pomiarowego instalacji elektrycznych do 1kV;
• umiejętność czytania schematów elektrycznych;
• mile widziane doświadczenie w zakresie montażu instalacji i urządzeń elektrycznych, aparatury kontrolno-pomiarowej oraz szaf sterowniczych;
• prawo jazdy kat. B;
• zdolność do wykonywania pracy na wysokości.

Prezentacja firmy

Jako jedna z wiodących firm na rynku urządzeń gazowych dla pieców przemy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 500PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis