Opis stanowiska pracy

Firma z branży System Integrator z siedzibą w Polkowicach, działająca zarówno na rynku polskim jak i światowym, produkująca automatyczne / zrobotyzowane linie przemysłowe obecnie poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

ELEKTRYK

z doświadczeniem w przemysłowych instalacjach elektrycznych.

Miejsce pracy: dolnośląskie / Polkowice

Wymagania

  • Znajomość elektryki przemysłowej, sterowania układów hydraulicznych i pneumatycznych, narzędzi programowych
  • Dobra znajomość programów CAD ( Wymagana znajomość programu EPLAN)
  • Umiejętność diagnozowania i usuwania awarii
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Umiejętność projektowania przemysłowych szaf sterowniczych
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Wykształcenie techniczne: elektryczne lub elektrotechniczne
  • Mile widziane doświadczenie w branży automatyki przemysłowej
  • Dyspozycyjność

Oferujemy

  • Dogodne warunki pracy
  • Zatrudnienie na pełny etat
  • Wynagrodzenia do 3000zł / miesięcznie (Brutto)
  • Zapewniamy zakwaterowanie

Prezentacja firmy

Jesteśmy spółką z branży automatyki przemysłowej, projektujemy, k... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Inne, Praca Energetyka