Hays Poland

Elektryk

Opole
Elektryk
Opole
NR REF.: 1147547

Dla Naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko Elektryka - dział Utrzymania Ruchu. Do rekrutacji zapraszamy osoby z Opola, Brzegu, Kluczborka i miast ościennych lub chętne do relokacji.

Zakres obowiązków:

  • Dbałość o ciągłość produkcji: diagnostyka awarii, bieżące usuwanie,
  • Odpowiedzialność za części zamienne,
  • Przeglądy i konserwacja maszyn (w zakresie elektryki),
  • Sporządzanie dokumentacji technicznej,
  • Praca ze schematami elektrycznymi.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe,
  • Aktualnie uprawnienia SEP,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym,
  • Wiedza z zakresu elektryki, elektroniki.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany).

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy,
  • Dojazd do pracy lub dofinansowanie do dojazdu własnego,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pakiet benefitów,
  • Możliwość szkoleń i rozwoju swoich umiejętności.

Jeśli ta oferta jest atrakcyjna dla Ciebie, wyślij Nam swoje CV za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy