Hays Poland

Elektryk

Opole Lubelskie (okolice)
Elektryk
NR REF.: 1127052

Twoja następna firma

Zakład produkcyjny zlokalizowany w okolicach Opola Lubelskiego i Puław.

Zakres obowiązków

Bieżąca konserwacja urządzeń elektroenergetycznych i usuwanie awarii; prawidłowe zabezpieczenie urządzeń elektroenergetycznych pracujących w zakładzie; utrzymanie w ruchu maszyn i urządzeń elektrycznych, natychmiastowe reagowanie na zagrożenia dla zdrowia i życia pracowników związane z funkcjonowaniem instalacji elektroenergetycznych w zakładzie i nadzór nad prawidłową eksploatacją urządzeń elektroenergetycznych. Przestrzeganie zasad higieny osobistej, przepisów BHP i ppoż. oraz instrukcji obowiązujących w zakładzie.

Od Kandydatów oczekujemy

Wcześniejszego doświadczenia zawodowe na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym oraz wykształcenia min. średniego. Szukamy osób z wysokim poziomem wiedzy z zakresu elektryki, komunikatywnych i dyspozycyjnych, otwartych na pracę w systemie trójzmianowym. Wymogiem koniecznym są uprawnienia elektryczne SEP

Nasz Klient oferuje

Udział w ciekawych projektach zawodowych, system premiowy, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy