Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Elektryk

Miejsce pracy: Oława, Stanowice, Jelcz-Laskowice
Obowiązki:
  • wykonywanie przeglądów okresowych i prewencyjnych,
  • diagnozowanie, analizowanie i usuwanie awarii,
  • wdrażanie działań prewencyjnych,
  • konserwacje parku maszynowego,
  • zarządzanie magazynem części zamiennych oraz prowadzenie stosownej dokumentacji w tym zakresie.

Wymagania:
  • uprawnienia SEP do 1 kV,
  • praktyczna wiedza z zakresu sterowania maszyn (sterowniki PLC, napędy, pneumatyka, hydraulika siłowa),
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym 6-14, 14-22,
  • możliwość dojazdu do miejscowości Stanowice koło Oławy.

Oferujemy:
  • współpracę w oparciu o umowę o pracę,
  • zatrudnienie bezpośrednie u pracodawcy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie,
  • rozbudowany pakiet socjalny m.in. karta sportowa, opieka medyczna, bonusy na święta, ubezpieczenie grupowe.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.