Opis stanowiska pracy

Dla naszych kooperantów poszukujemy kandydatów do pracy na stanowiska: elektryk budowlany i elektryk przemysłowy

WYMAGANIA:
- Wykształcenie w zawodzie elektryk mile widziane
- Minimum dwuletnie doświadczenie w zawodzie
- Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
- Uprawnienia SEP
- Umiejętność czytania rysunku technicznego mile widziana
- Własne auto - ułatwia poruszanie się na miejscu

OFERUJEMY:
- Wynagrodzenie od 13 do 18 € na rękę (w zależności od projektu, specjalizacji i pracodawcy)
- Niemiecka umowa o prace,
- Cotygodniowe zaliczki,
- Zorganizowane zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy,
- Dodatkowo płatne nadgodziny 25%
- Klarowne i legalne warunki zatrudnienia ,
- Możliwość długoterminowej współpracy,
- Opiekę ze strony polskiego biura

Prezentacja firmy

KONTRAKTY.EU działa w obszarach: <br/> <br/>1. Międzynarodowe pośrednict... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/09/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis