Opis stanowiska pracy

STABILNE ZATRUDNIENIE OD ZARAZ - NIEMIECKA UMOWA - WYSOKIE ZAROBKI - NIEMIECKI PAKIET SOCJALNY - DŁUGOTERMINOWA WSPÓŁPRACA

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko Monter/Elektromonter - ELEKTRYK BUDOWLANY / PRZEMYSŁOWY (Industrialny) - praca w przemyśle i na budowie.

Jesteśmy niemiecką firmą zatrudniającą między innymi pracowników z Polski. Zapewniamy stałe zatrudnienie i długoterminowe kontrakty. Zatrudniamy wyłącznie na niemieckich warunkach - niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony ze wszystkimi pakietami socjalnymi, opieką medyczną i polskojęzyczną opieką przez naszych koordynatorów.

Wysyłając do nas swoją aplikację możecie Państwo liczyć na natychmiastowy kontakt z naszej strony i możliwość zatrudnienia w bardzo szybkim czasie.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony na warunkach niemieckich,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - wysokie stawki godzinowe,
  • Dietę za przepracowany dzień w wysokości nawet do 50€,
  • Wypłacanie diet w trybie tygodniowym,
  • Zakwaterowanie w dobrych warunkach zorganizowane przez Pracodawcę,
  • Niemieckie ubezpieczenie wraz ze wszystkimi świadczeniami,
  • Dodatki za przepracowane nadgodziny i święta,
  • Opiekę konsultanta polskojęzycznego,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy.

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe,
  • Doświadczenie w montażu instalacji elektrycznych w obiektach mieszkalnych i przemysłowych,
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego,
  • Umiejętność w pracy w zespole,
  • Niezawodność i samodzielność podczas wykonywanych prac,
  • Gotowość do pracy na wyjazdach służbowych,
  • Dużym atutem jest posiadanie prawa jazdy i własnego pojazdu.

Prezentacja firmy

Jesteśmy Niemiecką firmą zatrudniającą między innymi pracowników z Polsk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
12
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
7 000PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Dieta za przepracowany dzień wypłacana w trybie tygodniowym, zakwaterowanie w dobrych warunkach zorganizowane przez Pracodawcę, niemieckie ubezpieczenie wraz ze wszystkimi świadczeniami, dodatki za przepracowane nadgodziny i swieta
Branża / kategoria:
Praca Energetyka