European Experts GmbH European Experts GmbH
Szukasz solidnej, stałej pracy z dobrym wynagrodzeniem?

Chcesz rozwinąć swoje umiejetności?

Firma European Experts to Państwu oferuje.

Perspektywa stałej i dobrze płatnej pracy w wiądącym na rynku zakładzie.

Elektryk

Miejsce pracy: Niemcy

Zarobki do 2500 € / Netto

Zadania :

  • Montaż nowych instalacji elektrycznych lub/i naprawa istniejących na obiektach (podłączanie gniazdek, rozdzielni, oświetlenia itp.)
  • Przeciąganie okablowania oraz montaż tras
  • Montaż szaf sterowniczych
  • Standardowe czynności montażowe

Wymagania:

  • Wykształcenie w kierunku elektrycznym i/lub uprawnienia SEP
  • Doświadczenie na stanowisku pracy
  • Komunikatywna znajomość j.niemieckiego (A2/B1)
  • Prawo jazdy oraz własne auto są mile widziane
  • Chęć podjęcia pracy na dłuższy czas

Oferujemy :

  • Dobrą pracę na niemieckich warunkach oraz uczciwe zarobki
  • Umowa na czas nieokreślony z niemieckim pracodawca
  • Ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych oraz odprowadzane składki socjalne
  • Dieta oraz dodatki
  • Oferujemy pomoc przy znalezieniu noclegu
  • Opieka polskojezycznego koordynatora.
Jesteś zainteresowany? Wyślij nam swoje CV już dziś!
Masz pytania - zadzwoń! - Chętnie odpowiemy na wasze pytania:

w języku polskim: 0821 807 999 48 oraz w języku niemieckim: 0821 807 999 00

Jeżeli mieszkają Państwo na terenie Gersthofen, Augsburga, Ulm lub okolic zapraszamy do naszego biura.