HR International Sp. z o.o.
HR International Sp. z o.o. to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.

ELEKTRYK

Miejsce zatrudnienia: Niemcy

Aktualnie poszukujemy kandydatów na
Stanowisko: Elektryk

- Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana

Obowiązki:

- montaż klasycznych instalacji elektrycznych w mieszkaniach/budynkach/budowach w stanie surowym
- montaż tras kablowych, gniazdek, przełączników, oświetlenia w mieszkaniach

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie plus premie i dodatki co miesiąc
- Darmowe zakwaterowanie
- Pomoc w uzupełnieniu wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem
- Możliwość nawiązania bezpośredniej współpracy z klientem niemieckim po okresie próbnym

Wymagania:

- wykształcenie kierunkowe (elektryk, elektromonter, elektromechanik, elektrotechnik lub elektronik)
- doświadczenie w pracy na stanowisku elektryka
- mile widziana możliwość wyjazdu własnym samochodem

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.