Opis stanowiska pracy

Jesteśmy niemieckim pracodawcą z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku międzynarodowym.

Zatrudniamy pracowników w zawodach rzemieślniczych i w opiece medycznej. Najważniejszy jest dla nas indywidualny i osobisty kontakt z pracownikami oraz wysokiej jakości usługi personalne.

W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów (k/m) do pracy w Niemczech na stanowisko:

Elektryk

Opis stanowiska:

  • montaż instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych, przemysłowych i użyteczności publicznej
  • konserwacja i serwis instalacji elektrycznych
  • podłączanie i montaż okablowania szaf rozdzielczych
  • montaż tras kablowych

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • gotowość do pracy na montażach
  • prawo jazdy i własne auto mile widziane

Oferujemy:

  • stała umowa o pracę na czas nieokreślony na warunkach niemieckich
  • wynagrodzenie od 2350 euro netto miesięcznie
  • zapewnione zakwaterowanie płatne
  • do 30 dni płatnego urlopu rocznie
  • bezpłatne ubranie robocze
  • indywidualna i osobista opieka dysponenta i koordynatora

Prezentacja firmy

Dremo Personaldienstleistung GmbH to niemiecka firma powstała w 1996 rok... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy