Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 18/12/2017.

ELEKTRYK

NIEMCY, Dornach, zagranica

ADK Sp. z o.o

Opis stanowiska pracy

Firma ADK Sp. z o.o. składa się ze specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży rekrutacyjnej. Kadra działała również w zagranicznych firmach konsultingowych jak i budowlanych. Posiadamy status agencji zatrudnienia oraz certyfikat nr 10690 wydany przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego. Nasze działania dotyczą zarówno rynku zagranicznego: Niemcy, Szwajcaria, Holandia, UK gdzie pozyskujemy klientów.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ELEKTRYK

Miejsce pracy: NIEMCY, Dornach

Typ pracy: czas nieokreślony

Wymagania:

  • Abgeschlossene Berufsausbildung im elektrischen/elektromechanischen Bereich Idealerweise Berufserfahrung in der Steuerungs- und Regeltechnik von Aufzugsanlagen
  • Führerschein Klasse 3 bzw. B von Vorteil
  • Deutsch Kommunikativ / Gut

Obowiązki:

  • specjalizacja w naprawie i obsłudze elektrycznej urządzeń dźwigowych (naprawa wind)
  • Durchführung von Wartungs – und Instandsetzungsarbeiten sowie Störungsbeseitigungen an verschiedenen Aufzugsanlagen
  • Erstellen von Schadensmeldungen und Datenaufnahme für Instandsetzungen
  • Begleitung von wiederkehrenden Prüfungen -Gewährleistung der Anlagenverfügbarkeit im Rahmen eines attraktiven Schichtmodells

Oferujemy:

  • zarobki: 12,50 € Brutto/Stunde + 50,00 € NETTO Diäten / Tag
  • zakwaterowanie (płatne) organizuje pracodawca.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji.

Ostatnia aktualizacja:
15/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Budownictwo , Praca Inne , Praca Produkcja , Praca Inżynieria