Opis stanowiska pracy

Agencja Recrew Hr, dla jednego z Klientów, poszukuje osób na stanowisko:

ELEKTRYK/NIEMCY: Brema, Hamburg, Padernborn

Obowiązki

  • praca w fabrykach - instalacje przemysłowe, na budowach osiedli mieszkalnych lub w dużych obiektach jak szpitale, szkoły, budynki użyteczności publicznej
  • montaż tras kablowych
  • montaż osprzętu instalacyjnego
  • instalacja oświetlenia

Wymagania

  • umiejętność montażu instalacji elektrycznych
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • mile widziane osoby, które by chciały wyjeżdżać w grupach

Oferujemy

  • długoterminowe kontrakty
  • szkolenie wprowadzające
  • możliwość wypracowania dodatkowych godzin
  • pokoje maksymalnie dwuosobowe
  • stałą opiekę koordynatora na miejscu
  • opiekę administracyjną związaną z zatrudnieniem
  • zatrudnienie w uparciu o umowę zlecenie z ZUS
  • możliwość wypłacania zaliczek po przepracowaniu pierwszego tygodnia

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV poprzez przycisk "Aplikuj".

Prezentacja firmy

RECREW HR

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Budownictwo / Praca na budowie