ManpowerGroup Sp. z o.o.

Elektryk

Miejsce pracy: Lublin

Numer ref. ELK/004/MSI

Zadania:

  • Wykonywanie konserwacji, przeglądów maszyn, urządzeń i instalacji
  • Wykonywanie bieżących napraw oraz usuwanie awarii maszyn, urządzeń i instalacji
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na wymieniane części maszyn oraz urządzeń i instalacji
  • Raportowanie o przeglądach, konserwacjach oraz naprawach bieżących maszyn

Oferta:

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i wykonywanej pracy
  • Praca w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Możliwość rozwoju zawodowego w prężnie prosperującej firmie
  • Pakiety dodatkowe (Multisport, PZU, Manpower Premium)

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe - mechanika, elektryka
  • Uprawnienia SEP
  • Ogólna wiedza z zakresu mechaniki i budowy maszyn, elektryki przemysłowej
  • Mile widziana znajomość automatyki
  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną
  • Umiejętność wykonywania pomiarów elektrycznych
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Współpraca w zespole

Kontakt:

Lublin 20-002; ul. Krakowskie Przedmieście 21
Tel. : 81 476 20 16
Kom: 668 127 433
Kom: 882 189 765

Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials