REED Engineering
Jesteśmy polskim oddziałem, wiodącej na rynku brytyjskim, firmy doradztwa personalnego REED, która prowadzi działania z zakresu profesjonalnej rekrutacji i selekcji od 1960 roku.

W Polsce prowadzimy specjalistyczne usługi rekrutacyjne w obszarze: Accountancy, Banking, Finance, IT & Telecoms, Property & Construction, Engineering, Sales & Marketing oraz HR.

W związku z rozwojem struktur firmy naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Elektryk

Miejsce pracy: Kobyłka

Opis stanowiska:

• Instalacja i okablowanie elementów elektrycznych i elektronicznych.

• Uruchamianie i testowanie całego systemu składającego się z elektryki, elektroniki i automatyki.

• Przygotowywanie raportów dziennych z wykonanych zadań.

• Współpraca z działami: mechanicznym, projektowym oraz serwisu.

• Wykonywanie prac montażowych i uruchomieniowych urządzeń rentgenowskich na terenie kraju oraz poza jego granicami .

Wymagania:

• Wykształcenie minimum średnie techniczne: elektryka, elektronika, automatyka.

• Doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu.

• Praktyczna zanjomość podstaw elektroniki.

• Znajomość sterowników PLC (preferowany Simens S-7).

• Praktyczne rozumienie rysunków technicznych urządzeń i instalacji.

• Umiejętnośc przygotowania dokumentacji technicznej – znajomość oprogramowania AutoCad.

• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

• Prawo jazdy kat. B.

• Uprawnienia SEP do 1 kv.

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w firmie o wieloletniej tradycji na rynku.

• Możliwość rozwoju zawodowego.

• Atrakcyjny system wynagrodzeń.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV: Aplikuj

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.