Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 22/02/2018.

Opis stanowiska pracy

W związku z intensywnym rozwojem naszego Klienta – firmy z branży produkcyjnej - i zmianami zachodzącymi na rynku górniczym i poza górniczym, OTTO Work Force Polska poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:
Elektryk
Nr ref.: SL/EL/08/17
Miejsce pracy: Katowice
Zadania i odpowiedzialność:
• Praca przy produkcji (wulkanizacji) lin stalowo-gumowych
• Usuwanie awarii elektrycznych
• Praca przy serwisie lin

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• System premiowy
• Narzędzia pracy (telefon, samochód)
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz zdobywania cennych doświadczeń
• Rozwój w strukturach firmy
• Opiekę medyczną w prywatnych placówkach medycznych oraz bogaty pakiet socjalny

Wymagania

.Wymagania:
• Uprawnienia SEP 1kV eksploatacja (warunek konieczny)
• Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
• Gotowość do pracy w wybrane weekendy do prac szybowych na kopalniach (serwis lin)
Mile widziane doświadczenie:
• Przy obsłudze wózków widłowych
• Przy obsłudze suwnic
• W pracy w produkcji lub utrzymaniu ruchu

Firma OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest jednym z liderów w branży doradztwa... personalnego i pośrednictwa pracy na rynku międzynarodowym. Proponujemy pracę stałą oraz tymczasową, zarówno w Polsce jak i za granicą.

Firma posiada siedem oddziałów rekrutacyjnych w Polsce (Warszawa, Wrocław, Kraków, Gliwice, Gdynia, Opole, Poznań, Pruszków, Bolesławiec, Białystok, Kielce), siedzibę główną na Bielanach Wrocławskich, a także oddziały w Czechach, Słowacji, Niemczech, Holandii, Ukrainie i na Węgrzech.

OTTO Polska jest członkiem Polskiego Forum HR oraz Business Centre Club.

Firma OTTO Polska Sp. z o.o. posiada wpis do rejestru jako: agencja pośrednictwa pracy w zakresie pośrednictwa pracy na terenie Rzeczpospolitej Polskiej nr. 2590/1a, agencja pośrednictwa pracy w zakresie pośrednictwa pracy za granicą u pracodawców zagranicznych obywateli polskich nr. 2590/1b, agencja doradztwa personalnego nr. 2590/2, agencja pracy tymczasowej nr. 2590/3, agencja poradnictwa zawodowego nr. 2590.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/02/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis