Opis stanowiska pracy

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Elektryk

Firma zajmuje się produkcją wózków elektrycznych z sensorami ruchu, które wykorzystywane są w halach produkcyjnych branży motoryzacyjnej itp.

Do wykonywanych zadań będzie należało:
- montaż podzespołów elektrycznych oraz instalacji
- czynności związane z produkcją wózków elektrycznych

Oferujemy:
- umowę z pełnym pakietem ubezpieczeń
- atrakcyjne wynagrodzenie
- comiesięczne dodatki do wynagrodzenia
- możliwość dłuższej współpracy
- bezpłatne zakwaterowanie na czas trwania kontraktu
- wsparcie polskiego koordynatora na miejscu

Wymagania

Wymagania:

- wykształcenie kierunkowe
- doświadczenie w pracach elektrycznych

Polski HR International to nowoczesna agencja rekrutacyjna, która operuje na... międzynarodowym rynku pracy. Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. Polski HR International Sp. z o. o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 7562.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
05/08/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
10.000,00 zł - 12.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Energetyka , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis