Gi Group Poland S.A.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Elektryk

Miejsce pracy: Gliwice
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Utrzymywanie we właściwym stanie technicznym urządzeń sprzętu oraz instalacji elektrycznych na halach produkcyjnych
  • Usuwanie awarii i usterek maszyn, urządzeń i oprzyrządowania zgodnie z posiadaną wiedzą i wymogami dokumentacji
  • Prowadzenie planowej działalności zapobiegawczo konserwacyjnej

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Wykształcenia min. zawodowego
  • Min. rocznego doświadczenia w pracy, jako Elektryk
  • Uprawnień SEP

CO OFERUJEMY?

  • Umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
  • Pracę w systemie 3- zmianowym od poniedziałku do piątku
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Dofinansowanie do stołówki pracowniczej
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Dofinansowanie do Karty Multisport
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i kursy
  • Wczasy pod gruszą

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.