Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/07/2018.

Elektryk

Bolechowo, Wągrowiec, Oborniki, wielkopolskie

Exact Systems

Opis stanowiska pracy

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • Rozprowadzanie wiązek elektrycznych w autobusach
  • Praca zgodnie ze schematem/rysunkiem

Oferujemy:

  • Atrakcyjne stawki godzinowe oraz dodatki
  • Zwrot kosztów dojazdu
  • Umowę zlecenie z możliwością długotrwałej współpracy
  • Dla najlepszych możliwość rozwoju
  • Ubezpieczenie NNW

Jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Nie boisz się nowych wyzwań
  • Jesteś dokładny, rzetelny i samodzielny

Exact Systems S.A. działa od 2004 r. i jest obecnie czołowym dostawcą rozwiązań w zakresie... kontroli jakości, czyli selekcji, naprawy i sortowania części, komponentów oraz wyrobów gotowych dla przedstawicieli branży motoryzacyjnej. Głównymi odbiorcami usług firmy są dostawcy i poddostawcy dla przemysłu motoryzacyjnego oraz producenci samochodów. Klientami firmy są również zakłady zajmujące się produkcją wielkoseryjną z branży elektronicznej, AGD oraz kosmetycznej. Obecnie firma posiada swoje przedstawicielstwa w Polsce, Czechach, Niemczech, Słowacji, Turcji, Rumunii, Rosji i Wielkiej Brytanii.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/07/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Elektronika / Telekomunikacja , Praca Energetyka , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inżynieria , Praca Praca na produkcji