Opis stanowiska pracy

Firma Loewe Zeitarbeit GmbH oferuje pracę dla elektryków/ elektroników w Monachium.

Zapewniamy:

- stałe stabilne zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie

- ubezpieczenie socjalne i zdrowotne

- ubranie robocze

- opieka polskojęzyczna przez cały okres zatrudnienia

Wymagania

- wykształecenie kierunkowe (elektryk, elektronik, elektrotechnik, technik telekomunikacjyny itp.)
- min. 2 lata doświadczenia
- dobra znajomość języka niemieckiego.

Prezentacja firmy

Firma Loewe Zeitarbeit GmbH to agencja pracy działająca od 1983 roku wył... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/10/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Inżynieria