Opis stanowiska pracy

- Prefabrykacja szaf zasilających i sterowniczych,
- Montaż elektryczny urządzeń i maszyn w kraju i za granicą,
- Montaż systemów sterowania w maszynach i urządzeniach,
- Wykonywanie tras kablowych oraz okablowania,
- Modernizacja/optymalizacja istniejących instalacji,
- Naprawianie bieżących usterek i awarii,
- Planowanie i przegląd, maszyn produkcyjnych,
- Udział w uruchomieniu nowych maszyn,
- Utrzymanie bezpieczeństwa w miejscu pracy.

Wymagania

- Aktualne świadectwo kwalifikacyjne G-1/E do 1KV
- Umiejętność czytania i posługiwania się schematami elektrycznymi,
- Sprawne posługiwanie się elektronarzędziami i dobre zdolności manualne,
- Gotowość do wyjazdów (kilkudniowych bądź weekendowych kilka/kilkanaście razy do roku),
- Doświadczenie i wiedza w zakresie swojej specjalności,
- Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (elektryczne, elektroniczne lub pokrewne),
- Chęć do pracy oraz zaangażowanie,
- Komunikatywność,
- Samodzielność.
Mile widziane
- Znajomość języków: angielskiego i/lub niemieckiego.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą z 12-letnim stażem, zajmującą się projektowaniem i... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1PLN - 1PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria