Opis stanowiska pracy

Z JAKIMI ZADANIAMI ZMIERZYSZ SIĘ U NAS?

• Codzienna obsługa techniczna instalacji elektrycznej w powierzonym budynku
• Wykonywanie zleconych przeglądów
• Pozostawanie w gotowości na wypadek awarii i usterek oraz ich usuwanie

Zapraszamy do aplikowania również Kandydatów niespełniających wszystkich poniższych wymagań, umożliwiamy przyuczenie do pracy

SPRAWDŹ, CZY TO CIEBIE SZUKAMY?

• Jesteś zdolny/-a do pracy powyżej 3 m - warunek konieczny
• Zdobyłeś wykształcenie techniczne (będzie dla nas dodatkowym atutem)
• Posiadasz uprawnienia SEP do 1 kV – E (mile widziany)
• Angażujesz się w powierzoną pracę
• Masz doświadczenie w zakresie eksploatacji wykonywania prac o charakterze technicznym

SPRAWDŹ, CZY MAMY WSZYSTKO CZEGO POTRZEBUJESZ?

• Umowa o pracę od pierwszego dnia
• Pracę stacjonarną w centrum Warszawy od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00
• Współpracę z Zespołem, który zawsze służy radą i pomocą, więc nauczymy Cię tego czego nie potrafisz
• Opieka medyczna z możliwością rozszerzenia o opiekę stomatologiczną
• 50% dofinansowania do karty sportowej
• Grupowe ubezpieczenie na życie
• Kurs języka angielskiego, niemieckiego oraz hiszpańskiego w formie online dla Pracownika oraz jednej osoby towarzyszącej
• Konkursy dla pracowników i ich dzieci z atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi oraz finansowymi
• Możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień – lubimy inwestować w rozwój naszych pracowników
• Profesjonalne i atestowane narzędzia pracy
• Bezpieczne i przyjazne środowisko pracy
• Program rekomendacji pracowników

Prezentacja firmy

FBSerwis to firma należąca do Grupy Budimex, która realizuje kont... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/10/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna