Elektryk zakładowy (K/M)

Arnstadt, zagranica

Carpediem Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego klienta w Niemczech, poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków
• planowanie, monitorowanie i przeprowadzanie regularnej konserwacji linii produkcyjnych na zakładzie,
• koordynacja i realizacja wszelkich prac naprawczych na zakładzie,
• monitorowanie i przegląd prac naprawczych prowadzonych przez zewnętrznych usługodawców.

Oferujemy
• 40 godzin tygodniowo pracy + możliwość nadgodzin,
• pracę w systemie 2-zmianowym (dniówki i popołudniówki) od poniedziałku do piątku,
• zakwaterowanie,
• umowę o pracę bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy z pełnym pakietem świadczeń socjalnych,
• pracę długoterminową.

Wymagania

• doświadczenie/ wykształcenie w zawodzie (mile widziane wykształcenie zawodowe jako technik mechatronik, elektryk przemysłowy, mechanik przemysłowy, technik elektronik, inżynier elektryk, elektryk lub podobne),
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Carpediem Personal to agencja pośrednictwa pracy z ponad 10 letnim doświadczeniem.... Oferujemy pracę w Niemczech w różnych branżach. Znajdziesz u nas tylko legalne i sprawdzone zatrudnienie. Legalność naszej działalności potwierdzona jest certyfikatem KRAZ 6760. Zaufało nam tysiące kandydatów i kilkadziesiąt największych firm w Niemczech.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
06/04/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Energetyka