Elektryk z uprawnieniami - instalacje w budynkach rolnych

IPF Global

Francja, ok. Laval, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy IPF Global (cert. 7799) w imieniu spółki IPF Jobs Sarl z siedzibą w Paryżu poszukuje pracownika na stanowisku:

Elektryk z uprawnieniami

Francja (okolice Laval)

Szacunkowe wynagrodzenie miesięczne 2200 - 2400 € netto.

Zakres obowiązków:

- praca w firmie zajmującej się montażem instalacji elektrycznych w budynkach rolnych

- układanie kabli na ścianie lub ścieżce przewodowej

- podłączenie i instalacja panelu elektrycznego (niebieska taryfa (220v / 380v)

- montaż puszki elektrycznej

- czytanie planów elektrycznych

- duży plus jak jedna osoba będzie się znała na hydraulice budowlanej

Wymagania

- 4 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

- aktualne uprawnienia elektryczne SEP

- samodzielność

- umiejętność pracy montażu kabli i podłączania (niebieska taryfa (220v / 380v)

- dobra znajomość rysunku technicznego

- dobry stan zdrowia

- prawo jazdy kat. B

- komunikatywna znajomość j. francuskiego (u jednego z kandydatów)

- mile widziana osoba dysponująca własnym samochodem na wyjazd

Prezentacja firmy

IPF Global jest częścią holdingu IPF GROUP SA. Jesteśmy certyfikowaną ag... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/02/2021
Wymiar etatu:
Niepełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji