Elektryk z językiem obcym

Regess Sp. z o.o.

Belgia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy wykwalifikowanego i odpowiedzialnego elektryka z doświadczeniem w instalacjach przemysłowych

Wymagania

- doświadczenie jako elektryk,
- umiejętność wykonania pełnej instalacji elektrycznej,
- umiejętność czytania schematów
- umiejętność pracy w grupie,
- prawo jazdy kategorii B,
- znajomość (w stopniu komunikatywnym) jednego z poniższych języków:
• angielski,
• niemiecki ,
• niderlandzki (holenderski),
- dyspozycyjność do wyjazdu do Belgii.
- własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia
Oferujemy:
- współpraca z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku
- możliwość zdobycia bogatego doświadczenia międzynarodowego
- możliwość skorzystania z oferowanego przez nas zakwaterowania
- atrakcyjne stawki

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą budowlaną, która jako general... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Inne