Elektryk z językiem niemieckim

e-r-s Polska Sp. z o.o.

54-530 Wrocław, zagranica

Opis stanowiska pracy

 Firma e-r-s jest dynamicznie rozwijającą się firmą z oddziałami w kilku krajach Europy, specjalizującą się w zabudowie ogniotrwałej: izolacje i osuszanie (budowa i serwis: kotły i piece przemysłowe, spalarnie śmieci, instalacje przemysłu chemicznego i petrochemicznego, instalacje topienia i wylewania metali nieżelaznych oraz instalacje produkujące parę wodną).

e-r-s Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Komornikach, przy Środzie Śląskiej poszukuje wykwalifikowanych pracownikow na stanowisko:

Miejsce pracy: Klötze Niemcy lub Wrocław

Region: Sachsen-Anhalt

Czynności służbowe:

- instalacja i łączenie kabli elektrycznych

- instalacja i okablowywanie skrzynek rozdzielczych

- umiejętność czytania i rozpoznawania planów i schematów elektrycznych

   (samodzielna praca z rysunkiem technicznym i schematem elektrycznym)

- pomiary i sprawdzanie połączeń elektrycznych

- pomiary wartości i jakości prądu elektrycznego

- prace elektryczne, podłączenia w budynkach

- montaż i instalacja urządzeń elektrycznych

Mile widziane:

- doświadczenie w pracy zagranicą

- znajomość j. angielskiego

- koleżeńskiego podejścia do pracy
- dyspozycyjności oraz odpowiedzialności

Oferujemy:

- wysokie zarobki

- stała umowa o pracę

- zakwaterowanie w Niemczech

- samochód służbowy ze sprzętem dla elektryka

Wymagania

Oczekujemy:

- doświadczenie zawodowe i stosowne uprawnienia

- bardzo dobra znajomość j. niemieckiego – wymóg konieczny

- gotowość do relokacji do Klötze (Niemcy, Sachsen-Anhalt)

- czynne prawo jazdy kategorii B i duża mobilność

Prezentacja firmy

E-r-s jest działającą międzynarodowo, nowocześnie zarządzaną firm... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis