Opis stanowiska pracy

Rekruterus od 8 lat zajmujemy się rekrutacją pracowników na rynek norweski głównie z branż budowlanka, przemysł, logistyka, produkcja, administracja.

Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi firmami. Aktualnie dla stałego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ELEKTRYK Z DSB

Miejsce pracy: różne lokalizacje, Norwegia

Start: wrzesień/październik 2019

Wymagania:

  • min. 2 lata udokumentowanego doświadczenia
  • norweskie uprawnienia DSB (warunek konieczny)
  • mile widziana znajomość norweskich standardów
  • język angielski w stopniu komunikatywnym
  • pozytywne referencje od poprzednich pracodawców

Nasza oferta:

  • stawki 230 - 250 NOK/h
  • diety na części projektów
  • pokrycie kosztów biletów na części projektów
  • praca w stabilnej, norweskiej firmie o wypracowanej pozycji
  • zatrudnienie na norweskich warunkach (stawki, urlopy, ubezpieczenie, składki emerytalne, pieniądze urlopowe, rodzinne)

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV ze zdjęciem klikając przycisk Aplikuj

Prezentacja firmy

Szukasz pracy za granicą? Zgłoś się! Rekrutuję wykwalifikowanych pracown... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna