Elektryk z DSB - Oslo i Trondheim, Norwegia

Stolt Bemanning AS Oslo

Oslo i Trondheim, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma Stolt Bemanning AS pilnie poszukuje specialistów do pracy w Oslo lub Trondheim w zawodzie

Elektryk

Zakres obowiązków:

- Montaż nowych instalacji elektrycznych w nowo budowanym bloku zgodnie z dokumentacją techniczną, kładzenie kabli, instalacja oświetlenia, ogrzewania.

Wymagania

- DSB
- udokumentowane doświadczenie (min. 3 lata),
- dobre referencje,
- język norweski lub angielski na wysokim poziomie.

Pozostałe informacje:

- legalne zatrudnienie na warunkach norweskich - umowa o pracę z norweskim pracodawcą (przestrzegamy zasady równego traktowania, zapisanej w norweskim prawie pracy; ponadto posiadamy norweski certyfikat Revidert Arbeidsgiver, co oznacza, że zapewniamy naszym pracownikom prawa i świadczenia wynikające z norweskich przepisów),

- wynagrodzenie zgodne z zasadami panującymi na norweskim rynku budowlanym,

- nieodpłatne wyposażenie w firmowe ubrania i narzędzia

- pomoc w znalezieniu zakwaterowania

- pomoc oraz doradztwo polskojęzycznych konsultantow, zawsze dostępnych dla Ciebie w naszym biurze w Oslo i Trondheim

- możliwość rozwoju zawodowego- oferujemy rożnego rodzaju szkolenia i kursy (językowe oraz zawodowe),

- szansę otrzymania stałego zatrudnienia- wielu naszych pracowników otrzymuje stałe zatrudnienie u naszych klientów.

Prezentacja firmy

Rekrutujemy specjalistów we wszystkich zawodach z obszaru branży budowla... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
100PLN - 110PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna