Elektryk z DSB - FSE

NHR

Norwegia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma Norweska o uznanej pozycji na rynku Norweskim, poszukuje elektrykow z uprawnieniami DSB i FSE
Do firm na terenie Norwegii

Oferujemy:

  • Stale i stabilne zatrudnienie ( Umowa na stale )
  • Atrakcyjne warunki plac 248.4 NOK/h
  • Zakwaterowanie po stronie pracodawcy
  • Dojazd do pracy po stronie pracodawcy

Wymagania:

  • Uprawnienia DSB i FSB
  • Doświadczenie
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Wszystkich zainteresowanych prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj"

Kontakt telefoniczny:

+47 960 09 948

jacek@human-recruitment.no

Prezentacja firmy

Firma Norweska o uznanej pozycji na rynku Norweskim, poszukujemy elektry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna