Elektryk w niemieckiej firmie - SUPER WARUNKI

Prohuman.pl

Niemcy, Erfurt, zagranica

Prohuman.pl
Prohuman.pl Prohuman.pl Prohuman.pl
Prohuman.pl – pomagamy!
Misją naszego zespołu jest zapewnić naszym Klientom adekwatny do oczekiwań i potrzeb personel, działać legalnie, być zaufanym partnerem dla naszych współpracowników. Jako agencja pracy z ponad 5 letnim doświadczeniem z wpisem do Krajowego Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 8332 działająca na rynku polskim i niemieckim dla naszych stałych Klientów w Niemczech poszukujemy specjalistów w wielu branżach m.in budowlanej, przemysłowej, magazynowej i opiekuńczej.

Miejsce pracy: Niemcy, Erfurt

Jako agencja pracy z kilkuletnim doświadczeniem na rynku niemieckim dla naszego stałego Klienta z branży przemysłowej poszukujemy pracowników na stanowisko:

Elektryk/Elektromonter

Miejsce pracy: wschodnie Niemcy

Obowiązki:

  • instalacje, montaż i uruchamianie instalacji elektrycznych w budynkach,
  • przeglądy techniczne, konserwacja i usuwanie usterek,

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • gotowość do długofalowej współpracy
  • dokładność i sumienność w pracy
  • wykształcenie kierunkowe i wieloletnie doświadczenie– warunek konieczny
  • aktualne uprawnienia SEP do 1KV
  • prawo jazdy

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
  • wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji
  • dodatki świąteczne i urlopowe
  • zapewnione zakwaterowanie
  • samochód służbowy do dyspozycji
  • karta paliwowa
  • możliwość długofalowej współpracy
  • możliwość regularnych zjazdów do Polski
  • ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny
    i wiele więcej…

Masz pytania?  Zadzwoń do nas!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Prohuman.pl