Elektryk w dziedzinie technologii energetycznej i budowlanej

Schalttechnik Nord GmbH

Eching - Niemcy, zagranica

Rośniemy - rośnij z nami!
Szukamy

Nasza firma- odnoszącą sukcesy i wyspecjalizowana
Jesteśmy odnoszącym sukcesy przedsiębiorstwem, specjalizującym się w planowaniu, produkcji i konserwacji systemów rozdzielczych i systemów zaopatrzenia w energię. Do naszych klientów należą przede wszystkim urzędy budowlane oraz duże przedsiębiorstwa. Nasi klienci cenią nasze wieloletnie doświadczenie, precyzję, niezawodność i jakość. Region, w którym znajduje się nasza siedziba może pochwalić się wieloma ciekawymi atrakcjami turystycznymi, piękną przyroda i bardzo dobrym zapleczem szkolnym.

Twoje zadania- urozmaicone i ambitne

  • wykonywanie generalnych prac elektrotechnicznych w zakresie rozdzielnic niskiego i średniego napięcia
  • montaż obudów urządzeń elektrycznych i szaf sterowniczych
  • montaż okablowania i instalacji elektrycznych
  • w przypadku posiadania odpowiednich kwalifikacji: analizy sieciowe jak również DGUV-3 i pomiar uziemienia
  • w dłuższej perspektywie stanowisko brygadzisty i udział w zarządzaniu budową

Twój profil – kompetentny i zdolny do pracy zespołowej

  • wykształcenie zawodowe/ średnie / wyższe techniczne jako elektryk/ elektronik, najlepiej w dziedzinie technologii energetycznej i budowlanej
  • dyplom mistrzowski
  • przynajmniej 2 lata doświadczenia w zakresie napięcia średniego
  • pewnośćw wykonywaniu obowiązków, zdolność do pracy zespołowej i własna inicjatywa w wykonywaniu obowiązków
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • chęć do dalszego kształcenia się
  • zainteresowanie długoterminową współpracą

Nasza oferta- socjalna i obszerna

  • umowa o pracę na czas nieokreślony bezpośrednio w Niemieckiej firmie
  • pewne miejsce pracy w wysoko wyspecjalizowanej firmie
  • dokładne wdrożenie na stanowisko oraz dodatkowe szkolenia
  • samodzielna praca w zgranym i sympatycznym zespole
  • 26 dni urlopu w roku
  • ponadprzeciętnie zarobki w porównaniu do podobnego stanowiska w Niemczech w innych firmach
  • krótkie drogi decyzyjne
  • konto godzinowe i dodatek urlopowy
  • mieszkanie od firmy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w formacie PDF z informacją o oczekiwaniach odnośnie zarobków i możliwym terminie rozpoczęcia pracy na:

Wolfgang Weinhold
Breslauer Straße 16
85386 Eching
Niemcy

wolfgang.weinhold@schalttechnik.com

Jeżeli nie otrzymałeś powiadomienia E-mailem, że otrzymaliśmy Twoje podanie, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 0049893193-140.

www.schalttechnik.com
Zapoznaj się z atrakcyjnymi warunkami zatrudnienia!
Oferujemy zatrudnienie bezpośrednio w naszej firmie na warunkach niemieckich, bez udziału agencji pośrednictwa pracy. To oznacza niemiecką umowę o pracę (składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez pracodawcę) oraz atrakcyjne wynagrodzenie. Prosimy o przesłanie aplikacji wyłącznie w języku niemieckim, gdyż Państwa dokumenty kierowane są bezpośrednio do naszego działu personalnego. Wystarczająca będzie krótka informacja wraz z uproszczonym CV, że jesteście Państwo zainteresowani danym stanowiskiem, opcjonalnie jakie warunki pracy Państwa interesują.