Elektryk w Dziale Utrzymania Ruchu

Września, wielkopolskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta – jednego z największych producentów komponentów dla branży automotive – obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Wymagania

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • umowę o pracę
  • pracę w nowoczesnym zakładzie o wysokich standardach bezpieczeństwa
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  •  premie okolicznościowe
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji – ciekawe szkolenia
  • pomoc w relokacji

U KANDYDATÓW POSZUKUJEMY:

  • wykształcenia średniego technicznego lub wyższego kierunkowego
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku: Elektryka, Automatyka lub Elektrotechnika (w firmie produkcyjnej)
  • umiejętności czytania schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej
  • doświadczenia w konserwacji, naprawach i remontach maszyn produkcyjnych
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 4 brygadowym
  • mile widziana znajomość mechanizmów automatyki przemysłowej (sterowników PLC S7) i języka angielskiego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • odpowiedzialność techniczna za powierzony obszar
  • diagnostyka i naprawa usterek maszyn produkcyjnych, układów sterowania oraz zabezpieczeń
  • przeprowadzanie napraw, remontów i konserwacji maszyn
  • odpowiednia konfiguracja komponentów szaf sterowniczych
  • kontrola systemu zabezpieczeń linii produkcyjnej
  • aktualizacja dokumentacji technicznej

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Automatyka , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca na produkcji