Elektryk w Dziale Utrzymania Ruchu

Strzelin, dolnośląskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem naszego Klienta - firmy z branży spożywczej - prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Wymagania

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze z pracodawcą
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
  • Bogaty pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie dojazdu do pracy, imprezy integracyjne, kantyna firmowa z dopłatą do posiłków
  • Przyjazne środowisko pracy, w którym szanujemy się wzajemnie, dzielimy się wiedzą oraz doświadczeniem
  • 20 % do wynagrodzenia za pracę w pięciobrygadówce

Co będzie należało do Twoich obowiązków:

  • Naprawy, modyfikacje i przeglądy okresowe maszyn produkcyjnych

Oczekiwania:

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Uprawnienia SEP do 1kV
  • Gotowość do wykonywania pracy w systemie zmianowym
  • Umiejętność pracy w grupie, inicjatywa w działaniu

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
3.900,00 zł - 6.200,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca na produkcji