Elektryk w dziale Utrzymania Ruchu

Słupsk, pomorskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy pracownika na stanowisko:

Wymagania

Opis stanowiska:

  • zapewnienie sprawności maszyn i urządzeń podczas produkcji
  • przeprowadzanie konserwacji, napraw i remontów układów elektrycznych
  • opieka techniczna nad powierzonym obszarem produkcyjnym

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (minimum 2 lata)
  • wykształcenie techniczne – elektryczne
  • umiejętność czytania rysunków technicznych 2D
  • dodatkowym atutem będzie znajomość budowy i działania stanowisk zrobotyzowanych
  • dyspozycyjność do pracy dwuzmianowej

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premię roczną
  • pracę w systemie dwuzmianowym (6-14/14-22)
  • pakiet benefitów: pakiet socjalny, ubezpieczenie medyczne, karta Multisport, zniżki na produkty firmy, szkolenia

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Elektronika / Telekomunikacja , Praca Inżynieria , Praca Praca na produkcji