Opis stanowiska pracy

OKNOPLAST to jedna z największych polskich firm produkcyjnych o międzynarodowym zasięgu. Wytwarzamy okna, drzwi i rolety o niepowtarzalnym wzornictwie i transparentnej jakości. Nasz zakład produkcyjny w Ochmanowie k. Krakowa zajmuje powierzchnię 40 000 m2, co daje zatrudnienie dla ponad 1200 pracowników w procesie realizacji. Jesteśmy liderem w swojej branży z wizją ciągłego, dynamicznego rozwoju. U nas decyzje podejmowane są lokalnie, a pracownicy mają możliwość kształtowania przyszłości firmy i swojej.

W związku z dynamicznym rozwojem obszaru produkcyjnego poszukujemy osoby na stanowisko:

ELEKTRYK W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU
Miejsce pracy: Ochmanów (ok. Kraków, Brzesko, Bochnia, Wieliczka, Myślenice, Gdów, Niepołomice)

Zadania:

  • wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem,
  • zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne niezbędne do wykonywania prac,
  • podłączanie i uruchamianie maszyn i urządzeń,
  • wykonywanie napraw maszyn i urządzeń,
  • współpracę z liderami poszczególnych działów,
  • prowadzenie dokumentacji związanej z dokonanymi naprawami i przeglądami,
  • raportowanie bezpośrednio do kierownika działu.

Co możemy Ci zaoferować:

  • pracę w firmie będącej liderem w zakresie rozwoju produktu, która jest społecznie i ekologicznie odpowiedzialna,
  • ciekawą i rozwojową pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego dzięki szerokiemu pakietowi szkoleń,
  • możliwość rozwoju kariery zawodowej w wewnętrznych strukturach organizacji,
  • rynkowe wynagrodzenie,
  • przyjazne środowisko pracy w tym dostęp do szerokiego pakietu benefitów (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie kart sportowych itd.),
  • dofinansowane dojazdy do firmy linią Mat Bus (50% pracownik 50% pracodawca) lub autobusem z Nowej Huty.
  • pracę w warunkach partnerstwa i koleżeństwa - dobry i zgrany zespół to dla nas priorytet.

Jeśli posiadasz:

  • wykształcenie o kierunku elektrycznym, mechanicznym lub pokrewnym (mile widziani tegoroczni absolwenci technikum),
  • doświadczenie w pracy na stanowisku elektromonter (mile widziane),
  • umiejętność czytania podstawowych schematów elektrycznych,
  • uprawnienia energetyczne Grupa I do 1 kV – Eksploatacja,
  • podstawową wiedzę z zakresu mechaniki,
  • umiejętność serwisowania urządzeń pneumatycznych będzie dodatkowym atutem,
  • dobrą organizację pracy własnej,
  • umiejętność pracy zespołowej
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym,

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU OKNOPLAST - PREMIA ZA PRZEJŚCIE DO 1000 ZŁ BRUTTO!

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV bezpośrednio poprzez przycisk Aplikuj!

Informujemy, iż wnikliwie zapoznamy się z wszystkimi nadesłanymi dokumentami, natomiast skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prezentacja firmy

Jesteśmy jedną z największych firm w branży stolarki otworowej, k... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji