Opis stanowiska pracy

ITALMETAL Sp. z o.o.

Firma produkcyjna z Jelcza-Laskowic (okolice Wrocławia)
Poszukuje kandydatów na stanowisko ELEKTRYKA W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU

Zakres zadań:

  • diagnozowanie usterek elektrycznych maszyn,
  • bieżące naprawy, konserwacja, serwis urządzeń,
  • usuwanie awarii maszyn i urządzeń,
  • przeglądy maszyn i instalacji, utrzymanie ich właściwego stanu technicznego,
  • prace kontrolne i dokonywanie pomiarów elektrycznych,
  • udział w procesach uruchamiania instalacji, rozruchu nowych maszyn i urządzeń elektrycznych

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku elektryka w służbach utrzymania ruchu firmy produkcyjnej,
  • umiejętność diagnozy, konserwacji i naprawy maszyn i instalacji elektrycznych poparta praktycznym doświadczeniem,
  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o profilu elektrycznym,
  • uprawnienia SEP do 1kV,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i elektronicznych,
  • wysoka motywacja do pracy,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • umiejętność pracy zespołowej
  • obsługa wózków widłowych, suwnicy, podestów mile widziane

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego

CV  prosimy przesłać poprzez przycisk "Aplikuj". Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

Prezentacja firmy

Firma Italmetal Sp. z o.o. rozpoczęła działalność produkcyjną w 2... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Energetyka, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji