Elektryk w dziale utrzymania ruchu! - Szczecin

Agencja Zatrudnienia KS Service

Szczecin, zachodniopomorskie

Miejsce pracy: Szczecin
Pracuj z nami!

Zostając naszym pracownikiem, będziesz odpowiedzialny za wykonywanie remontów i przeglądów prewencyjnych, usuwanie ewentualnych awarii i nadzorowane sprawności technicznej naszych maszyn. Dodatkowo będziesz zaangażowany w instalacje i uruchomienia linii produkcyjnych.

Zanim zostaniesz naszym pracownikiem, musisz spełnić kilka wymagań, w tym:

doświadczenie na analogicznym stanowisku

- umiejętność czytania schematów elektrycznych

- wykształcenie techniczne ( elektryka, elektronika, automatyka)

- dyspozycyjność - pracujemy w systemie trzyzmianowym!

W zamian za zaangażowanie w powierzone zadania, oferujemy Ci:

wynagrodzenie zależne od poziomu Twoich umiejętności

- premie do 15%

- darmowe obiady w trakcie pracy

- zatrudnienie w oparciu umowy o pracę

Firma znana jest z inwestowania w pracowników poprzez liczne szkolenia, budowanie zespołu oraz nieustannego dążenia do doskonałości a ty masz możliwość być jednym z członków zespołu!

Dlatego nie zastanawiaj się i aplikuj!

Benefity:
  • Sprzęt do pracy
  • Umowa o pracę
  • Szkolenia
  • System premiowy
  • Międzynarodowa Firma
  • Rozwój
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.