ManpowerGroup Sp. z o.o.

Elektryk – utrzymanie ruchu

Miejsce pracy: Milicz, Trzebnica, Twardogóra

Miejsce pracy: Milicz

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
  • Stabilna praca w koncernie o ugruntowanej pozycji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wynikające z doświadczenia i umiejętności

Wymagania:

  • Wykształcenie o kierunku związanym z elektryką, elektroniką lub automatyką (średnie lub wyższe)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia energetyczne w zakresie Eksploatacji min. 1 kV

Zadania:

  • Konserwacja i naprawa elementów linii produkcyjnej, maszyn i urządzeń
  • Montaż i instalacja nowych urządzeń, instalacji siłowych, podłączanie szaf sterowniczych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy