Elektryk utrzymania ruchu

Gi Group Poland S.A.

Sosnowiec, śląskie

Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Gi Group działa w Polsce od 2007 roku i pomaga blisko 150 000 osobom rocznie znaleźć zatrudnienie.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Sosnowiec
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Usuwanie awarii maszyn, urządzeń i instalacji na terenie zakładu
  • Wykonywanie przeglądów prewencyjnych zgodnie z przyjętym harmonogramem
  • Współpraca z technikiem utrzymania budynku w sprawach związanych z instalacjami technicznymi zainstalowanymi na obiekcie
  • Współpraca z serwisantami maszyn w celu przyswojenia dodatkowej wiedzy
  • Dbanie o magazyn części zamiennych
  • Rozliczanie części zamiennych i materiałów zużytych do prac naprawczo-konserwacyjnych oraz informowanie przełożonego o stanach minimalnych
  • Współpraca z działem produkcji i technicznym w celu poprawy funkcjonalności maszyn

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Wykształcenia średniego technicznego
  • Znajomości elektryki – zasilanie, sterowanie, zabezpieczenia
  • Znajomości mechaniki, w tym narzędzi warsztatowych, pneumatyki, hydrauliki
  • Umiejętności korzystania ze schematów mechanicznych, elektrycznych, pneumatycznych
  • Umiejętności analizowania przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapewnienia ciągłości pracy maszyn produkcyjnych
  • Doświadczenia w dziale utrzymania ruchu w zakładzie produkcyjnym
  • Umiejętności toczenia, frezowania, spawania będą dodatkowym atutem
  • Uprawnień SEP (preferowane: E G-1 do 1kV, G-2 D G-1 do 1kV, G-2)
  • Uprawnień do obsługi podestów ruchomych

CO OFERUJEMY?

  • Umowę o pracę
  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Pracę w zgranym zespole, w miłej atmosferze
  • Pracę w systemie dwuzmianowym
  • Dodatkowe benefity: ubezpieczenie na życie, fundusz socjalny, karta sportowa.
  • Parking dla pracowników

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.