Elektryk Utrzymania Ruchu - rekrutacja online

HRK S.A.

Opole, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

HRK S.A. dla swojego Klienta, miedzynarodowej firmy produkcyjnej poszukuje osoby na stanowisko:

Elektryk Utrzymania RuchuMiejsce pracy: Opole

Zadania:

  • bieżące usuwanie awarii maszyn oraz linii produkcyjnych
  • okresowe przeglądy, konserwacja maszyn produkcyjnych i urządzeń elektroenergetycznych
  • zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne
  • montaż, rozbudowa oraz konserwacja instalacji elektrycznej oraz oświetleniowej na terenie zakładu
  • współpraca z pozostałymi służbami UR oraz firmami zewnętrznymi

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe o profilu elektrycznym
  • min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku elektryka w zakładzie produkcyjnym
  • uprawnienia SEP G1 E, D oraz pomiarowe do 20kV
  • umiejętność czytania schematu elektrycznego
  • podstawowa znajomość układów automatyki przemysłowej
  • praktyczna znajomość przemysłowych instalacji elektrycznych oraz układów sterowania maszyn
  • brak przeciwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 m
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio przez firmę
  • wynagrodzenie stałe i premiowe
  • pracę w międzynarodowej firmie zapewniającej stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego w przyjaznym środowisku pracy
  • zapewniony dojazd do pracy z okolic Kluczbork/Wołczyn lub częściowy zwrot kosztów dojazdu własnym środkiem transportu
  • imprezy integracyjne
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.