Opis stanowiska pracy

  • wykonywanie bieżących napraw elektronarzędzi, ich konserwacja i przeglądy
  • wykonywanie bieżących napraw w instalacjach elektrycznych do 1kV, ich konserwacja i przeglądy

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • uprawnienia SEP do 1kV
  • doświadczenie zawodowe w dziale utrzymania ruchu będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • umowę o pracę bez pośredników
  • system wynagrodzeń uzależniony od umiejętności i doświadczenia
  • premię uzależnioną od efektywności pracy
  • szeroki wachlarz świadczeń socjalnych - każdy znajdzie coś dla siebie

Prezentacja firmy

Przedsiębiorstwo „ART Płakowice” Sp. z o.o. jest firmą produkcyjn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca fizyczna, Praca Inne