Opis stanowiska pracy

Wymagania:

* Znajomość podstaw automatyki przemysłowej.

* Wymagane uprawnienia E do 1kV.

* Wymagane prawo jazdy kat. B.

* Mile widziane doświadczenie zawodowe.

Oferujemy:

* Samochód służbowy do dyspozycji (wyjazdy służbowe).

* Stałą, stabilną i ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.

* Odpowiednie do stanowiska narzędzia pracy.

* Możliwość rozwoju zawodowego

* Zakwaterowanie

Uwaga: Istnieje możliwość przyuczenia osób zaraz po szkole

Prezentacja firmy

BUDOKRUSZ® jest przedsiębiorstwem prywatnym, w 100% z polskim kapitałem,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji