Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/06/2018.

Elektryk Utrzymania Ruchu - Zabrze

41-807 Zabrze, śląskie

Logstor Polska PL

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • diagnostyka i naprawa maszyn oraz instalacji technologicznych
  • konserwacja i okresowe przeglądy maszyn oraz urządzeń zgodnie z harmonogramem
  • modyfikacja maszyn
  • zapewnienie odpowiedniego poziomu jakości i bezpieczeństwa wykonywanych prac
  • prowadzenie wymaganej dokumentacji (raportowanie)

Profil Kandydata:

  • wykształcenie techniczne,
  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu elektryki, pneumatyki i hydrauliki
  • wiedza z zakresu automatyki będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność czytania rysunku technicznego i/lub schematów elektrycznych
  • uprawnienia z grupy SEP
  • podstawowa znajomość obsługi komputera – MS Office
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • umiejętność pracy pod presją czasu i samodzielnego podejmowania decyzji

Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio z firmą LOGSTOR
  • bogaty pakiet socjalny, opiekę medyczną, wczasy pod gruszą,
  • samodzielność w realizacji zadań, możliwości rozwoju
  • pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz

Wymagania

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Elektryka Utrzymania Ruchu.

Jesteśmy skandynawskim koncernem, będącym światowym liderem w produkcji systemów rur... preizolowanych dla ciepłownictwa. W Polsce zatrudniamy ponad 600 pracowników. W naszym zespole cenimy ludzi, zachęcamy ich do otwartości, szanujemy różnorodność i oczekujemy kreatywności.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
26/03/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis