Elektryk utrzymania ruchu[Również bez doświadczenia]

During Polska Sp. z o. o.

Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma świadczy usługi pośrednictwa pracy na terenie całego kraju. Zapewnia wykwalifikowanych pracowników. Oferuje możliwości podjęcia pracy na różnych stanowiskach – od administracyjno-biurowych po produkcyjne.

Nasz klient dzięki wykwalifikowanej kadrze, dostępie do nowoczesnego parku maszynowego i wykorzystaniu najnowszych technologii jest jednym z wiodących producentów elektroniki na świecie.

Elektryk utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Sosnowiec

Naszym kandydatom oferujemy:

- wynagrodzenie podstawowe 5 000 - 7 000 brutto - zależne od doświadczenia

•stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej liderem w obszarze produkcji elektroniki [zatrudnienie bezpośrednio w strukturach klienta na podstawie umowy o pracę];

• pracę w firmie, która jest wiodącym producentem elektroniki, wykorzystuje najnowsze technologie i posiada nowoczesny park maszyn;

• pakiet świadczeń socjalnych (LuxMed, karta Multisport);

• możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń oraz wdrażania nowych rozwiązań z zakresu mechaniki i automatyki;

• współpraca z wykwalifikowaną kadrą;

premie frekwencyjną - 300 brutto plus premia powitalna - 300 brutto;

• premia wakacyjna i świąteczna - po 2 000 brutto;

Międzynarodowa firma produkcyjna posiadająca zakłady w Polsce, Włoszech, Meksyku i Chinach. Firma jest wiodącym producentem elektroniki na świecie, posiada nowoczesny park maszyn i wykorzystuje najnowsze technologie.

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku elektromechanika będzie należało:

• bieżące usuwanie awarii maszyn i urządzeń;

• przeprowadzanie przeglądów technicznych oraz prac konserwacyjnych; diagnozowanie problemów technicznych;

• proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań z zakresu mechaniki i automatyki,

• sporządzanie raportów dotyczących usterek i przeprowadzonych prac.

• zgłaszanie zapotrzebowania na wymieniane części maszyn oraz urządzeń i instalacji;

• utrzymanie ciągłej dostępności mediów na potrzeby procesu produkcyjnego i całego zakładu.

Wymagania

• wykształcenie średnie/zawodowe - kierunkowe(elektryk, elektromechanik lub powiązane)

• mile widziane doświadczenie w dziale utrzymania ruchu zakładu produkcyjnego, lub jako elektromechanik;

• doświadczenie w produkcji podzespołów elektronicznych będzie dodatkowym atutem;

• umiejętność interpretacji schematów elektromechanicznych i elektronicznych;

praca w systemie 3 – zmianowym;

SZYBKI I PRZEJRZYSTY PROCES REKRUTACJI:

1. Telefonu od Kingi z działu HR (do72h od otrzymania CV), która przeprowadzi z Tobą wstępną rozmowę.

2.Jeśli pozytywnie przejdziesz rozmowę z działem HR, czeka Cię spotkanie z naszym klientem bezpośrednio w firmie - rozmowa techniczna

3.No i na koniec, spodziewać się możesz oferty, bądź telefonicznego feedbacku z podziękowaniem za udział w procesie rekrutacji.

Jeśli czujesz, że pasujesz na to stanowisko to - ślij swoje #CV już teraz!

Prezentacja firmy

During Polska Sp. z o.o. (Nr Rej. Agencji 15357) – jest częścią holdingu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
5 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
frekwencyjna, uznaniowa, powitalna, wakacyjna, świąteczna
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis