ELEKTRYK UTRZYMANIA RUCHU - OKOLICE LIPSKA - 16 EURO/H + OPŁACONE ZAKWATEROWANIE

Agencja Zatrudnienia KS Service

Totgau, Lipsk, zagranica

Miejsce pracy: Totgau, Lipsk

Oferujemy:

  • umowę o pracę na podstawie niemieckich warunków
  • wynagrodzenie w wysokości 15-16 euro/h brutto
  • w pełni opłacone zakwaterowanie
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • miejsce pracy: Torgau

Zadania:

  • serwis i naprawa maszyn
  • rozwiązywanie problemów pojawiających się na produkcji
  • usuwanie usterek w działąniu urządzeń

Oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy jako elektryk
  • podstawowej znajomości języka niemieckiego
  • dyspozycyjności do podjęcia zatrudnienia jeszcze w grudniu
  • mile widziane uprawnienia SEP
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.