Opis stanowiska pracy

Elektryk utrzymania ruchu (K/M)

Dla naszego klienta blisko granicy w Lipsku (Saksonia), poszukujemy elektryka utrzymania ruchu do obsługi zakładu.

ZADANIA:
• Konserwacja, naprawa, modyfikacja urządzeń na terenie zakładu,
• Prowadzenie dokumentacji wykonanych konserwacji i napraw,
• Posiadanie podstawowej wiedzy o sterownikach PLC oraz wykorzystania jej do usuwania awarii,
• Stała optymalizacja urządzeń na terenie zakładu,
• Przeprowadzanie pomiarów i testów,

OFERUJEMY:
• Stabilne długoterminowe zatrudnienie, zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (oferta pracy tymczasowej),
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Otwartą i przyjacielską atmosferę pracy,
• Zakwaterowanie,

Wymagania

• Posiadania prawa jazdy i samochodu,
• Posiadania doświadczenia jako elektryk utrzymania ruchu,
• Posiadania znajomości języka niemieckiego,

Diwa Personalservice jest nowoczesną firmą w dziedzinie świadczenia usług personalnych,... która dysponuje zwartą siecią oddziałów na terenie Niemiec, Austrii i Polski. Naszą mocną stroną jest bliskość oraz dostępność dla ludzi. Z naszym ponad 35-letnim doświadczeniem i stabilną pozycją proponujemy rozwiązania "szyte na miarę", na potrzeby dynamicznego rynku pracy.
Numer certyfikatu: KRAZ6760.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
01/07/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis