Elektryk utrzymania ruchu – darmowe zakwaterowanie

MONDI Sp. z o.o.

Niemcy, Ramstein – Miesenbach, zagranica

Opis stanowiska pracy

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.

Każdy z 53 oddziałów, które agencja posiada w Polsce, Niemczech oraz Austrii, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Informacje na temat sposobu przetwarzania przez Mondi Polska danych osobowych (pliki do pobrania): Obowiązek informacyjny oraz Przykładowa zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata/i na stanowisko:

Elektryk utrzymania ruchu

Miejscowość: Ramstein – Miesenbach

Stawka: 1700 – 2050€ brutto/miesiąc + 28€ netto/dzień + darmowe zakwaterowanie

Opis pracy:

  • realizacja zadań związanych utrzymaniem właściwego stanu technicznego urządzeń i instalacji zakładu produkcyjnego (przemysł drzewny)
  • bieżące usuwanie powstających awarii maszyn i urządzeń
  • wykonywanie operacji konserwacyjnych i zapobiegawczych zgodnie z procedurami
  • sumienne i zgodne z obowiązującą technologią wykonywanie swoich obowiązków
  • przestrzeganie zasad BHP

Oferujemy:

  • umowę o pracę na niemieckich warunkach
  • atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas
  • stabilne zatrudnienie u sprawdzonego pracodawcy
  • zorganizowane i opłacone zakwaterowanie
  • pomoc w organizacji wyjazdu
  • stała opieka koordynatora
  • ubezpieczenie zdrowotne dla Ciebie i Twojej rodziny
  • podatki odprowadzane w Niemczech
  • zwrot za odzież roboczą

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenia zawodowego związanego z elektryką i/lub elektroniką
  • wykształcenia kierunkowego (mile widziane)
  • chęć długofalowej współpracy z niemieckim pracodawcą
  • zorientowania na jakościową realizację zadań elektrycznych z dużą dokładnością i systematycznością
  • możliwość wyjazdu własnym autem na teren Niemiec – mile widziane

Prezentacja firmy

Zajmujemy się rekrutacją i doradztwem personalnym, a HR znaczy dla nas H... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Energetyka, Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy