Elektryk, Torgau- Niemcy

EuropaJOB Sp. z o.o.

Torgau, zagranica

Opis stanowiska pracy

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, , w związku z dynamicznym rozwojem projektu poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:
DOŁĄCZ DO ZADOWOLONYCH PRACOWNIKÓW!

Elektryk Zakładowy / Zmianowy

Miejsce pracy: Niemcy, okolice Lipska - Torgau

Rozpoczęcie pracy: od zaraz
Opis stanowiska:
• montaż oraz naprawa instalacji elektrycznych
• zapewnianie prawidłowego stanu technicznego maszyn i urządzeń w zakładzie
• konserwacja i naprawy maszyn oraz instalacji
• ocena stanu technicznego instalacji elektrycznych
• okablowanie szaf
• umiejętność czytania dokumentacji technicznej
Oferujemy:
• pracę w renomowanej międzynarodowej firmie
• praca na pełny etat
• pracę na 3 zmiany (6:00 – 14:00, 14:00 – 22:00, 22:00 – 6:00)
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
• atrakcyjne wynagrodzenie, stawkę godzinową 12, 48 – 16, 64 € brutto + dodatki (25% nocki, 50%niedziele, 100% święta) w zależności od kwalifikacji
zakwaterowanie oddalone ok. 4- 6 km od miejsca pracy
• możliwość otrzymania premii po okresie próbnym 3miesiące (100€-300€) co miesiąc w zależności od wyników zakładu
• dynamiczny i rozwojowy zespół, przychylnie nastawiony do pracowników z Polski
• opiekę polskiego koordynatora i możliwość ciągłego kontaktu z Firmą podczas pobytu w Niemczech
̣̣ٜٜindywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań kandydatów

Wymagania

• komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
• ukończona szkoła w zawodzie Elektryka
• doświadczenie na stanowisku Elektryka
• odpowiednie kwalifikacje zawodowe
• gotowość oraz chęć wyjazdu do pracy na terenie Niemiec
• samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy

Prezentacja firmy

EuropaJOB jest młodą i dynamicznie rozwijającą się agencją zatrudnienia ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Energetyka