Elektryk samochodowy

Smart Hunter

Zielona Góra, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Elektryk stacji w tym roku odchodzi na emeryturę, więc jeśli tylko:

  • jesteś Elektrykiem i chcesz chcesz zmienić specjalizację na Elektryka samochodowego - APLIKUJ
  • jesteś Elektrykiem bez doświadczenia i chcesz się rozwinąć - APLIKUJ - doświadczony Elektryk wdroży Cię i przeszkoli
  • masz doświadczenie w pracy na tym stanowisku i szukasz przyjaznego miejsca pracy z satysfakcjonującym Cię wynagrodzeniem - APLIKUJ

Szukamy osoby, która posiada lub nabędzie:

  • umiejętność posługiwania się instrukcją techniczną
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • umiejętność współdziałania (pracy w zespole z uwagi na charakter prac)
  • chęci do nauki (przyswajania nowej wiedzy)
  • umiejętność obsługi MS Office
  • rozwagę, opanowanie i dokładność
  • gotowość do dyspozycyjności
  • prawo jazdy kat. B

Stacja oferuje:

  • pracę w stabilnej firmie na umowę o pracę
  • pełne wdrożenie do pracy w naszej stacji
  • wynagrodzenie zależne umiejętności od 7800 zł do 10500 zł brutto (jesteśmy otwarci na Twoją propozycję)
  • pracę w zgranym zespole w atmosferze opartej na wzajemnym szacunku oraz możliwość pracy z nami do emerytury
  • elastyczny grafik - nasi Elektrycy i Mechanicy zawsze się dogadują i wspólnie układają grafik
  • pracę w systemie dwuzmianowym

Zadania:

  • diagnostyka i naprawa układów elektrycznych i elektronicznych w pojazdach
  • montaż doposażenia elektrycznego (CB radia, alarmy, instalacji elektrycznej, haków holowniczych itp.)
  • pełnienie tygodniowe całodobowego dyżuru telefonicznego (średnio raz na trzy tygodnie - około 10 dyżurów w roku)

Prezentacja firmy

Smart Hunter realizuje projekty rekrutacyjne na różne poziomy stanowisk ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/01/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive