Opis stanowiska pracy

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

• diagnozowanie usterki

• sporządzenie dokumentacji technicznej zlecenia naprawy zgodnie z procesem serwisowym

• samodzielną naprawdę w oparciu o technologię producenta

Oczekiwania wobec kandydatów:

• wykształcenie kierunkowe: elektryk/elektronik samochodowy

• min. 3 lata udokumentowanego świadectwami pracy doświadczenia jako mechanik/elektryk samochodowy

• preferowane doświadczenie z autoryzowanych warsztatów

• doświadczenie z naprawą samochodów osobowych i dostawczych, mile widziane doświadczenie z marką Mercedes-Benz

• samodzielna obsługa programów diagnostycznych

• pozytywne referencje od byłych pracodawców

Jako pracodawca oferujemy:

• umowę o pracę,

• system bonusowy,

• pakiet opieki zdrowotnej,

• szkolenia

Prezentacja firmy

Spółka Sobiesław Zasada Automotive powstała w 2010 roku jako efekt konso... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca fizyczna